Zapraszamy na wakacje w Norwegii i Skandynawii!

Telefon

+48 22 296 34 95

E-mail

info@fiordy.com

Incentive

STRONA W BUDOWIE
Norwegia przygotowana przez nas porusza tak bardzo, że nie sposób porównać tej podróży z żadną inną.
Norwegia to bardzo atrakcyjny cel podróży – zdecydowana większość uczestników jedzie tam po raz pierwszy. Spektakularna przyroda w połączeniu z oryginalnymi aktywnościami, w których uczestnicy biorą czynny udział, sprawia, że taki wyjazd na długo pozostaje w pamięci jego uczestników.

Niezapomniane i niepowtarzalne wspomnienia są wspaniałą nagrodą, motywują do działania, budują lojalność i poprawiają postrzeganie firmy.

Oferujemy:
– incentive, konferencje, wyjazdy integracyjne i motywacyjne
– wyjazdy dla najlepszych klientów i kontrahentów
– wyjazdy w nagrodę w programach lojalnościowych
– nagrody w konkursach
– wyjazdy dla kadry zarządzającej
– wyjazdy dla pracowników
– szkolenia i konferencje

Organizujemy wyjazdy dla grup różnej wielkości, już od 6 osób. Mamy również doświadczenie w dużych imprezach dla ponad 100 uczestników.

W swojej ofercie posiadamy zarówno gotowe programy, które można obejrzeć w menu po lewej stronie, jak i wyjazdy „szyte na miarę”, podczas których każdy, najdrobniejszy nawet szczegół, dopasowany jest do profilu i celów naszego Klienta.

Wyjazdy organizowane przez naszą firmę to:
– wrażenia nieporównywalne z niczym innym
– pełen profesjonalizm organizacji
– pełna elastyczność
– atrakcyjne ceny

Poza programami „incentive” proponujemy organizację konferencji w niezwykłej scenerii norweskich fiordów. Mogą się o­ne odbywać zarówno w doskonale przygotowanych i wyposażonych hotelach konferencyjnych, jak i podczas rejsów statkiem. Prezentowane atrakcje mogą natomiast stanowić eventy towarzyszące spotkaniom biznesowym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kategorie
Brak ofert