Zapraszamy na wakacje w Norwegii i Skandynawii!

Telefon

+48 22 296 34 95

E-mail

info@fiordy.com

O nas

Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów do Norwegii i innych krajów skandynawskich. Dzięki dogłębnej znajomości lokalnego rynku i wieloletnim kontaktom z lokalnymi firmami możemy zaproponować najciekawsze, precyzyjnie opracowane trasy, obsługę na najwyższym poziomie i korzystne ceny.

Organizowane przez nas wycieczki nastawione są na pokazanie tego, co najpiękniejsze w Skandynawii. Dbamy o to, żeby przejazdy pomiędzy poszczególnymi miejscami były krótkie, a cała trasa zaplanowana z myślą o wypoczynku, a nie forsownym maratonie.

Podczas naszych wycieczek grupowych korzystamy tylko ze sprawdzonych pilotów i przewodników, którzy doskonale znają teren swojego działania. Podczas transferów w krajach skandynawskich korzystamy z lokalnych przewoźników. Gwarantuje to bardzo wysoki standard autobusów oraz bezpieczeństwo – po krętych, górskich drogach wożą nas doświadczeni, dobrze wyszkoleni kierowcy, którzy doskonale znają trasę.

Organizowane przez nas wyjazdy indywidualne to starannie opracowane trasy i świadczenia na wysokim poziomie. Programy są tak skonstruowane, aby pozostawić naszym klientom dużą dowolność w doborze atrakcji i tym samym w kreowaniu ostatecznego kształtu wycieczki.

Aby zakupić naszą imprezę nie trzeba wychodzić z domu. Zgłoszenie można wysłać e-mailem lub skorzystać z systemu rezerwacyjnego na naszej stronie, a należność opłacić przelewem lub poprzez płatności online w systemie dotpay.pl. Wszelkie dokumenty podróży prześlemy pocztą. Zapraszamy również do naszego biura, w którym wszystkie formalności można załatwić osobiście przy filiżance aromatycznej kawy.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Z nami Skandynawia jest naprawdę piękna!

Dane firmy

Serwis www.fiordy.com prowadzi firma Premium Events, wpisana do Rejestru Działalności Gospodarczej Gminy Lesznowola pod numerem 4994.

Premium Events
Konika Polnego 12
Łoziska
05-500 Piaseczno
NIP: 524-146-92-21
nr konta: 08 2490 0005 0000 4500 4763 3636